w
Podoba Ci się strona? Kliknij w reklamę obok, to nic nie kosztuje a nam pomaga pokryć część kosztów utrzymania serwisu.

poniedziałek, 5 marca 2012

Jak zdobyć LEGALNY klucz do Windowsa 7? To proste.Opiszę Wam w jaki banalny sposób można zdobyć legalny i działający klucz do Windowsa 7 najczęściej w wersji Home Premium. Nie odeślę Was do stron z key generatorami i tym podobnymi śmieciami, pokażę Wam jak łatwo szybko będziecie mogli jutro po pracy, tudzież szkole zdobyć swój własny LEGALNY kluczyk do Windowsa 7 .


Potrzebne środki.
Metoda którą opisałem poniżej wymaga od Was dwóch rzeczy, pierwsza z nich to aparat fotograficzny ale uwaga - zamaskowany, nie ma dzisiaj z tym większego problemu ponieważ większość z nas posiada telefony komórkowe z naprawdę przyzwoitymi matrycami, mogącymi zrobić dobre zdjęcia. Druga rzecz a raczej cecha to odwaga:).


Opis działania.
Celem naszego ataku będą duże sieci handlowe typu carrefour, real i tym podobne sklepy nie dla idiotów :).
Wchodzimy do któregoś z dużych marketów, który posiada stoisko z komputerami. Omijamy szerokim łukiem komputery przenośne czyli tzw Notebooki, gdyż te swoje naklejki licencyjne maja często gęsto mocno ukryte i sfotografowanie ich mogło by się rzucać w oczy.
Szukamy więc działu z "blaszakami" czyli popularnymi komputerami stacjonarnymi. Oglądamy je z bliska i dokładnie wyszukując na bocznej części obudowy naklejki z kluczem produktu. Voilà mamy więc klucz na wierzchu, teraz pozostaje tylko kwestia wyciągnięcia naszego telefonu komórkowego z funkcją aparatu i udając pisanie SMSa bądź inną czynność pstrykamy fotkę naklejce z kluczem. Aby nie wzbudzać podejrzeń obsługi możemy nawet zapytać się ich o jakieś techniczne detale sprzętu ale to już po sfotografowaniu naklejki, bo zaczepiony pracownik może nas potem molestować swoją pomocą aż do końca wizyty w dziale.


Mam klucz, co dalej?
Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna, to zależy z jakiego komputera a raczej od jakiego producenta pożyczyliśmy sobie klucz. Jeśli był to komputer nieznanej nam marki (np lokalny dostawca sprzętu) to na 99% procent nie będziemy mieli większych problemów ze zdobyciem oryginalnego nośnika z Windowsem 7. Jeśli jednak był to znany Wam i ogółowi na świecie producent np Acer to klucz, który właśnie posiadacie będzie można użyć TYLKO na komputerze marki Acer i z płytą instalacyjną Windowsa 7 dostarczoną przez firmę Acer. 
Tak więc moja rada - jeśli nie macie sprzętu danej marki to poszukajcie w innym miejscu komputerów tzw OEM czyli nie markowych, produkowanych przez nasze polskie rodzime firmy.


Mam klucz, mam nośnik ale mam problem z aktywacją.
Otóż może zdarzyć się tak, iż klucz, który będziecie posiadali zostanie zarejestrowany kilka razy, np osoba, która kupiła "Wasz" sfotografowany komputer przeinstaluje kilkakrotnie system.
Wtedy MS Windows poprosi Was o aktywację przez telefon. Tu jest najważniejszy moment, nie przestraszcie się tego, że będziecie musieli zadzwonić do Microsoftu - robiłem to dziesiątki razy, rozmowa, jeśli tak można nazwać wykonywanie poleceń bota, polega na wpisywaniu w klawiaturę telefonu różnych kodów. Należy również odpowiedzieć prawidłowo na pytanie jakie zada nam automat, mianowicie - na ilu komputerach jest zainstalowana ta kopia systemu? Odpowiadamy wystukując 1 na klawiaturze. Jeśli wszystko wykonaliśmy prawidłowo automat poda nam kod do aktywowania systemu lub nowy klucz produktu.
Pamiętajcie jednak aby nigdy przenigdy nie korzystać z tzw. generatorów kluczy - w 99% procentach zawierają one złośliwe oprogramowanie, które sprawi iż Wasz komputer stanie się częścią światowego boot netu.


W wolnym czasie pokażę Wam jak powinien wyglądać taki "atak" jak tylko znajdę moją kamerkę internetową.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz